....po roce zpět...hrůza....

Téměř 12 měsíců trvalo než jsem se dostal v klidu k tomu abych jsem něco málo napsal...no takže...pár věcí a změn se za ten rok událo.. sezónu 2016 jsme jezili tak napůl...začátek sezóny tomu víc dával Miloš ale postupem jsem se do toho začal vpravovat taky a konec už Miloš zdravotně nedával....letos to bude doufejme jinak i když začátek bude mít Miloš trochu odložen kvůli problémům s kotníkem.


Loni jsme jezdili převážně Ledeč a Křivsoudov kde jsme dali i závody.


Hlavní změnou pro sezónu 2017 je že Arnold prozatím s jezděním končí...ale místo Arnolda je nová posila týmu a tou je Špáča.


Špáča s náma jezdí už delší dobu kdy se po delší pauze k motorkám vrátil a to na Hondě CRF 250 R. Chvíli s ní pojezdil a následně vyměnil za KTM s kterou jezdí do teď. Je vidět, jak se zlepšuje a zlepšuje a hlavně že ho to baví! Špáčo vítej mezi námi ;-).


Další menší změnou je že Mazec přešel ze 450 KTM na 250 Kawu, Miloš 450 omladil a Daník vyměnil PW 50 za ostřejší a větší SX 50 (ježíšek mu jí vyměnil :-) ). Jeho PW se přesouvá do rukou Fíli, kterej bude mít letos na motorce premiéru :-)


Takže ve zkratce asi tak...doufám, že letos toho času bude víc a bude to tady trochu žít :-)


Kubas