Novinky

2.závod O pohár starosty obce Krupá

Po dlouhé odmlce jsem opět zpět.Máme za sebou první závody kde jsme jeli neklasifikovaný a už i druhé kde jsme jeli v klasifikovanejch. Miloš dopadl dobře ale já nic moc a druhou rundu jsem ani nedokončil kvůli pádu.Fotky z druhého závodu jsou ve fotogalerii a výsledky doplním až budou.
Celý článek

Velikonoce

Velikonoce s ohledem na počasí budou bez ježdění.Dnes jsem se byl podívat na MJ v Ledči ale nestálo to za nic.Zima a déšť a trať je pekelně rozbitá. Tak snad za týden dáme Krupou.
Celý článek

2.trénink

Víkend 24 a 25.3 jsme jeli opět Dobřichov a Krupou.Dobřichov byl o poznání rozbitější než při prvním tréninku a účast byla taky mizivá alespoň až na MJ samá Honda :-) Krupá byla skvěle upravená a bylo i kropení od hasičů, takže pecka!Byl to zatím nejlepší trénink v Krupý až na to že jsem chytil...
Celý článek

První letošní trénink

Tak jak jsem psal tak se stalo.Nakonec jsme včera jeli do Dobřichova a dneska do Krupý.Dobřichov jsme jeli prvně a myslim že určitě ne naposledy.Pěkný poježdění a sešlo se nás požehnaně.Dneska Krupá taky slunšný trať v pohodě ale toho prachu :-).Účast byla hojná pomalu jak na závody. Ale...
Celý článek

Odkazy

Nová sekce v menu ve které jsou a budou umístěny odkazy na stránky týkající se tématiky MX.
Celý článek

1.trénink

Podle informací od Romana na stránkách MX Krupá, když bude počasí budou příští neděli otevřít trať po zimně tak by jsme vyrazili. Týden na to v sobotu bych to víděl, že by jsme zkusili Dobřichovice.Už aby to bylo, protože už mě pěkelně svrběj ruce...
Celý článek

Rozpis závodů

V sekci " Kalendář závodů 2012 " byl uveřejněn rozpis závodů pořádaný klubem MX Krupá do kterých jsme již zaregistrováni a budeme se jich účastnit.
Celý článek

Tak jak....

Zima už se snad chystá odejít a doufám, že v co nejbližší době půjdem krosit...
Celý článek

2012

Tak jsme v prosinci ani nejezdili ani nestříleli jelikož nám to nějak nevyšlo.Protože zima začíná propukávat i když jen mírně tak zatím žádný ježdění neplánujem.Miloš už má po servise a mě to čeká v únoru.Tak snad ta letošní zima bude mírná a budeme moc brzy vyrazit a trénovat na letošní sezónu.
Celý článek

Vítejte na našich stránkách

Tyto stránky jsou určeny pro všechny příznivce motokrosového sportu a dění okolo něj.Motokros a motorky nás baví a jsou pro nás nejen zábavou...a taky je to trochu o nás :-)

Kalendář akcí

V této rubrice nejsou žádné články.